نقشه های و پلان های طراحی شده با نرم افزار لند اسکیپینگ آرشیتکت

طی پیام هایی که از دوستان و هنرجویان عزیز دریافت کردیم عده ای کثیری درخواست گذاشتن نقشه ها و طرح های ترسیم شده با این نرم افزار بودند

متاسفانه
برای نرم افزار لند اسکیپینگ ارشیتکت در ایران طرحی اجرا نشده است که بتوانم به شما بزرگواران معرفی کنم !
 تا حدودی که بنده در جریان هستم انگار در غرب ایران (کردستان) پارکی با این نرم افزار طراحی شده (ولی اخبار کاملا موثق نیست)

در مشهد چند شرکت در این ضمینه فعال هستند که طرح هایی رو برای نمونه از یکی از شرکت ها براتون در پایان پیوست میکنم.
همچنین یکی از فعالترین ایرانی هایی که در این ضمینه فعال هست جناب مهندس کامران عزیزیهست که لینک سایت و صفحه فیسبوکشون رو باز هم براتون میذارم تا با ایشون هم آشنا بشید.

در پایان از دوستان و طراحان محوطه خواهش دارم اگر در این ضمینه فعال هستند و دوست دارند بیشتر با هم تبادل نظر و اطلاعات کنیم
حتما با بنده تماس بگیرند.
با تشکر و ارزوی سربلندی برای همه ی بزرگواران
فیسبوک مهندس عزیزی :

https://www.facebook.com/landesin
شماره تماس بنده:
 09905172247

09394415734

------ عکس های پیوستی به زودی پیوست خواهد شد ------

محوطه سازی به کمک رایانه های ,نرم ,افزار ,بنده ,نقشه ,فعال ,نرم افزار ,طراحی شده ,ضمینه فعال ,شده با ,این ضمینهمنبع

نقشه های و پلان های طراحی شده با نرم افزار لند اسکیپینگ آرشیتکت

خطای امضای دیجیتال

تدریس کتاب آموزش محوطه سازی

کتاب محوطه سازی با نرم افزار

شروع به فعالیت وبلاگ.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سئو در ایران کسب درآمد از اینترنت وبلاگ جامع معماری موزیک سرا | دانلود آهنگ جدید لپ قیمت ریموت کنترل جرثقیل tv episodes online هر چی که بخوای خرید بهترین لاستیک لاسا تهران آهن